درباره شرکت

شرکت سپهر پروژه سپاهان در سال 1388 توسط چندی از متخصصین صنعت اتوماسیون و برق کشور تاسیس و شروع به فعالیت نموده که با اهدافی بلند و گامی استوار در عرصه صنعت کشور حضوری مقتدر و کارآمد به هم رسانیده است. این شرکت با بهره گیری از علم و دانش و تجربه سال های متمادی با کادری متخصص و مجرب و ابزاری کارآمد توانسته است خود را به صنعت بزرگ و والای این مرز و بوم معرفی و خدمت رسانی نماید.

عمده فعالیت این شرکت در زمینه واردات و توزیع تجهیزات اتوماسیون صنعتی ، درایور و فشار ضعیف زیمنس و ساخت و مونتاژ تابلوهای صنعتی و کنترل و ساخت تابلوهای آموزشی اتوماسیون صنعتی و نیز پیشرو در عرصه بهینه سازی مصرف انرژی BMS میباشد.

جواز تاسیس فنی مهندسی

درباره شرکت

این شرکت در راستای برآورده ساختن رضایت­مندی مشتریان، کارفرمایان و فراگیران محترم و در جهت تحقق اهداف خود، با بهره ­گیری از توانمندی­ های کادری جوان، متخصص و مستعد، در قالب دپارتمان­ های زیر به فعالیت در زمینه ­های فوق ­الذکر می­پردازد:

 • دپارتمان فروش تجهیزات SIEMENS
 • دپارتمان بازرگانی و تأمین تجهیزات
 • دپارتمان اجرای پروژه­ها
 • دپارتمان مشاوره و نظارت
 • دپارتمان آموزش تخصصی بر مبنای نظام صلاحیت حرفه­ای مشاغل
 • دپارتمان ساخت و تولید
 • دپارتمان بومی ­سازی و مهندسی معکوس

دپارتمان فروش تجهیزات SIEMENS که به عنوان واحد تخصصی در زمینه تأمین تجهیزات اتوماسیون صنعتی و برق فشار ضعیف و متوسط با برند SIEMENS فعالیت دارد.

 دپارتمان بازرگانی و تأمین تجهیزات در زمینه تأمین تجهیزات مورد نیاز صنایع مادر از قبیل خودروسازی، صنایع فولادسازی و ذوب آهن، نفت، گاز و پتروشیمی و صنایع وابسته در قالب برندهای معرفی شده با صرف کمترین زمان در واردات، تضمین اصالت کالا و مناسب ­ترین قیمت فعالیت دارد.

دپارتمان اجرای پروژه­ ها مجری پروژه­ های اتوماسیون ­سازی و برق­رسانی در صنایع خودروسازی، صنایع فولادسازی و ذوب آهن، نفت، گاز و پتروشیمی و صنایع وابسته می­باشد که پروژه ­ها را از ابتدا تا خاتمه، برنامه ­ریزی، طراحی، هدایت و پیاده­ سازی می­نماید.

دپارتمان مشاوره و نظارت ارایه دهنده مشاوره ­های تخصصی در زمینه­ ی بازرگانی، مهندسی خرید و انجام پروژه­ های صنعتی می­باشد.

دپارتمان آموزش تخصصی این شرکت با بهره ­گیری از مشاورین متخصص در زمینه نظام صلاحیت حرفه­ ای مشاغل، برنامه جامع آموزشی خود را بر مبنای این نظام و متناسب با نیاز بومی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، در زمینه ­های تخصصی اتوماسیون صنعتی، کنترل، ابزار دقیق و برق صنعتی تدوین و توسط مجرب­ ترین اساتید و مربیان صنعت و دانشگاه، اجرا می­نماید.

دپارتمان ساخت و تولید این شرکت، با داشتن کارگاه مجهز، توانایی تولید انواع تابلوهای برق صنعتی و کنترلی در مدل­ های ریتال، سیوَکُن، پیچ و مهره­ای، جوشی و کامپوزیتی را دارد. همچنین پروژه­ های ساخت انواع انکر و پایه ­های نگه­دارنده جهت استفاده در صنایع فولاد و ذوب، از دیگر فعالیت ­های این دپارتمان می­باشد.

دپارتمان بومی­سازی و مهندسی معکوس این شرکت، تا کنون موفق به بومی­سازی انواع کلیدهای اینترلاک و تجهیزات مکانیکی-الکتریکی صنایع، با استفاده از روش­ های مهندسی معکوس شده است.

ماحصل تلاش­ های این شرکت در طی سال­های گذشته، ایجاد رزومه ­ای است پربار و درخشان در صنعت که زمینه­ ساز تقویت انگیزه­ی ما در جهت نیل به هدف غایی خود یعنی برداشتن گامی هرچند کوچک در راستای اعتلای صنعت کشور عزیزمان می­باشد.

 

درباره شرکت

نگاهی کوتاه به رزومه سپهر پروژه سپاهان :

 • وارد کننده تجهیزات اتوماسیون ، ابزار دقیق و برق SIEMENS
 • نمایندگی رسمی الکتروموتور و درایو ABB
 • نمایندگی رسمی اتصالات و فیتینگ S-LOK
 • نمایندگی رسمی شرکت تابلوسازی برق مازندران و تابلو های EATON
 • مجری و طراح پروژه های برق، اتوماسیون صنعتی، مانیتورینگ و ابزار دقیق
 • مجری برنامه جامع آموزش تخصصی در زمینه اتوماسیون صنعتی، کنترل، ابزاردقیق و برق صنعتی بر مبنای نظام صلاحیت حرفه ای مشاغل
پیمایش به بالا